الکامپ 2016

توسط محمدرضا رضوانی 3 سال agoهیچ نظری ثبت نشده
ماهان  /  مقالات  /  الکامپ 2016
نمایشگاه الکامپ 2016 1395 | فناوران سپهر ماهان | شبکه های اجتماعی سازمانی

الکامپ

الکامپ (ELECOMP)، مخفف Electronics, Computer & E-Commerce نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک است که همه ساله در تهران و در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران زیر نظر شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

هرسال تعداد بسیار زیادی از شرکت های نرم افزاری و سخت افزاری برای نمایش هرچه بهتر و ارائه راهکارهای خود در نمایشگاه الکامپ حضور پیدا میکنند. اتفاق جالبی که در سالهای اخیر رخ داده، اجازه حضور استارت آپ ها در این نمایشگاه است. طبق آخرین اطلاعات بدست آمده از مسئولین نمایشگاه الکامپ، در الکامپ 2016 نزدیک به 300 استارت آپ حضور خواهند داشت؛ و این خود یکی از بزرگ ترین اتفاقات در این نمایشگاه محسوب میشود؛ چرا که از هر 10 استارت آپ یکی از آنها به مرحله بلوغ و تبدیل به کسب و کار موفق و بزرگ را دارا هستند.

شرکت فناوران سپهر ماهان نیز از این سونامی پیشرفت جا نمانده و با یاری خداوند دراین نمایشگاه حضور خواهد داشت. امسال قصد داریم راهکارهای جدیدی را در حوزه پیشنهادات (نرم افزار نظام پیشنهاداتمدیریت اسناد و آرشیو الکترونیکی و مثل همیشه شبکه های اجتماعی سازمانی و پرتال سازمانی ارائه کنیم. قطعا پیشرفت در زمینه نرم افزار و راهکارهای نرم افزاری نیازمند نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده شما عزیزان خواهد بود. پس با حضور خود ما را در بهبود هرچه بهتر راهکارها دلگرم کنید…

دسته بندی:
  مقالات

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست دمو | نظام پیشنهادات | مدیریت جلسات | طراحی سایت | شبکه اجتماعی سازمانی