اولین سمینار شبکه اجتماعی سازمانی

توسط محسن روح الامین 4 سال agoهیچ نظری ثبت نشده
ماهان  /  ارتباطات داخلی سازمان  /  اولین سمینار شبکه اجتماعی سازمانی
بهبود بهره وری، تعهد و خلاقیت سازمانی
با شبکه اجتماعی سازمانی

شرکت سپهر ماهان بعد از سالها تلاش، تحقیق و تجربه در طراحی و پیاده سازی شبکه های اجتماعی سازمانی (ESN)، برای نخستین بار در ایران سلسله سمینارهای آموزشی خود را برای آشنایی مدیران عامل، مدیران دانش، مدیران تحقیق و توسعه و مدیران منابع انسانی برگزار می نماید.

شبکه اجتماعی سازمانی چیست؟

• شبکه اجتماعی سازمانی یک شبکه تحت وب می باشد که کارکنان شرکت در آن عضو هستند. ظاهر این سایت چیزی مانند فیسبوک است با امکانات ویژه و اختصاصی برای کاربرد تسهیل ارتباطات، اشتراک دانش و تجربه و بهبود همکاری همزمان در تیم ها و پروژه ها
• در وبینار ثبت نام کنید تا با مفاهیم، کاربردها و نحوه پیاده سازی شبکه اجتماعی سازمانی آشنایی کاملی به دست بیاورید.

آیا کاربرد شبکه اجتماعی سازمانی فقط برای مشتریان است؟

• هرگز. تمرکز شبکه اجتماعی سازمانی بر کارکنان داخل سازمان است. اگرچه ممکن است شما تامین کنندگان و مشتریان خود را نیز برای بهبود تعاملات، اطلاع رسانی و افزایش وفاداری وارد شبکه اجتماعی سازمانی خود کنید که در اینصورت از مزایای آن بهره مند خواهید شد، اما تمرکز اولیه شبکه اجتماعی سازمانی بر کارکنان سازمان است.

آیا ما می توانیم یک شبکه اجتماعی سازمانی داشته باشیم؟

• بله. اگر شما شرکتی هستید که از تلف شدن وقت افراد نگران هستید، می خواهید روابط بین افراد تسهیل شود و دانش و تجربه را به عنوان سرمایه در شرکت نگاه دارید، می توانید یک شبکه اجتماعی سازمانی داشته باشید.

مخاطبان سمینار

• مدیران عامل و هیات مدیره سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی
• مدیران تحقیق و توسعه (R&D) و محصول
• مدیران فناوری اطلاعات
• مدیران منابع انسانی
• مدیران برنامه‌ریزی و تشکیلات و روشها
• مدیران و کارشناسان واحدهایی نظیر بهبود روش‌ها، تشکیلات، سازماندهی، تضمین کیفیت

درباره این وبینار

در این وبینار شما با مفاهیم شبکه اجتماعی سازمانی آشنا می شوید. نمونه هایی از شبکه های اجتماعی سازمانی که در شرکتهای معتبر استفاده می شوند را ملاحظه می نمایید و محصول شبکه اجتماعی سازمانی شرکتهای تراز اول جهان را معرفی می نماییم.
در طول معرفی نمونه های خارجی کاربردهای شبکه اجتماعی کارکنان را تشریح می نماییم و نمونه های موفق ایرانی را نیز بررسی می نماییم.

همچنین به کلیه شرکت کنندگان در دوره های آموزشی آکادمی، گواهینامه آموزشی ارائه خواهد شد

درباره سمینارهای آکادمی

بر خلاف همه کشورهای پیشرفته که از شبکه اجتماعی سازمانی به خوبی استفاده می نمایند، هنوز در ایران این موضوع برای مدیران نا آشناست. آکادمی شبکه اجتماعی ماهان، به صورت ماهیانه سمینارها و کارگاه های متعددی را برای مدیران ارشد، مدیران تحقیق و توسعه، مدیران منابع انسانی و مدیران فناوری اطلاعات برگزار می نماید.
ما این سمینارها را با حداقل هزینه برگزار می نماییم تا بتوانیم به عنوان اولین شرکت ارائه کننده خدمات مشاوره، طراحی و اجرای شبکه اجتماعی سازمانی، بستر و فرهنگ پیاده سازی شبکه های اجتماعی سازمانی را در ایران پایه گذاری نماییم.

هزینه و نحوه ثبت نام در وبینار

هزینه ثبت نام و حضور در وبینارهای سپهرماهان رایگان می باشد و علاقمندان میتوانند از طریق ثبت نام آنلاین ، یا تماس با شماره ۸۸۱۷۵۳۹۰ خانم فریدونی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
ظرفیت حضور در این وبینار محدود به ۳۰ نفر بوده و اولویت با افرادی است که زودتر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند

زمان و محل برگزاری وبینار

محل برگزاری وبینار در محل شرکت شما، در منزل، یا در هر جای دیگری است که دسترسی به اینترنت داشته باشید. فقط کافیست قبل از زمان شروع وبینار چند دقیقه برای آماده کردن شرایط وقت بگذارید و بعد آدرسی را که ما در اختیار شما قرار می دهیم، در مرورگر خود باز کنید. به راحتی از هرکجا که باشید در وبینار حاضر می شوید.

همین حالا ثبت نام کنید!

دسته بندی ها :
  ارتباطات داخلی سازمانتعاملات سازمانشبکه اجتماعی سازمانیمقالات

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست دمو | نظام پیشنهادات | مدیریت جلسات | طراحی سایت | شبکه اجتماعی سازمانی