طراحی وب سایت های مدرن

Web Site!

طراحی وب سایت های مدرن یک لازمه برای هر شرکت بزرگ تر از 3 نفر!

همیشه سه الزام برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی وجود دارد! با وجود اینکه اکثر شرکت ها با این موضوع که ” با سرمایه میتوان سرمایه را بیشتر کرد” آشنا هستنداما بیشتر مواقع دچار اشتباه در این مورد میشوند. این امر در طراحی وب سایت و بازاریابی اینترنتی بسیار مشهود تر است.

وقتی افراد با هزینه اندک یا عدم آینده نگری دست به طراحی سایت میزنند و کمپین های تبلیغاتی روی آن تعریف میکنند عمدتا به سه مشکل عمده بر میخورند:

 • PPC

  در صورت انتخاب متد PPC (Pay Per Click) با مشکل عدم بازگشت سرمایه اولیه مواجه میشوند

 • SEO

  درصورت استفاده از قدرت سئو با عدم توانایی سایت و مطالب مواجه میشوند

 • E-Mail

  درصورت استفاده از ایمیل با مشکل زمان و دیرکرد پاسخ از جامعه هدف مواجه میشوند

تنها نکته و راه پیروزی در تبلیغات اینترنتی اعمال هزینه، تلاش و زمان بر روی وب سایت سازمان است؛ چرا که یک وبسایت خوب نه تنها قدرت جذب را افزایش میدهد، بلکه خود به عاملی برای بهتر دیده شدن و تبلیغات در سطحی جدید بدل میگردد.

در اینفوگرافیک زیر بطور کلی همه ی راهکار ها و اتفاقات ممکن برای دیده شدن وب سایت و جذب مشتریان شما آمده است؛ لازم بذکر است روش های زیر در دپارتمان وب ماهان گسترش داده شده و به شیوه ای نوین و مدرن درحال استفاده است.

طراحی وب سایت ماهان

حالا چگونه زمان، تلاش و هزینه را سرمایه گذاری کنیم؟

 • هزینه
 • زمان
 • تلاش

هزینه را میتوان به بخش های زیر تقسیم بندی کرد:

هزینه ای که در این بخش انجام میشود باید با آینده نگری و توجه به امکانات مورد نیاز انجام پذیرد؛ هر شرکتی به یک شکل اینکار را انجام میدهد اما اینکه چقدر در انجام کار خود مسلط هستند و در آینده میتوانند کمک حال سازمان برای تبلیغات اینترنتی باشند بینشان متفاوت است.

شاید سال های گذشته در ایران سازمان ها به اینکه چطور و چگونه در فضای مجازی دیده میشوند اهمیت کمتری میدادند؛ اما امروزه اکثر شرکت ها به رتبه و رنک خود در موتورهای جستجو گر اهمیت بسیار زیادی میدهند؛ چراکه بازدیدها و دیده شدن در فضای مجازی خود جزئی از اعتبار و بیان قدرت سازمان محسوب میشود. مشاوره گرفتن در این ضمینه میتواند از بروز بسیاری از مشکلات پیشگیری نماید.

انتخاب پیمانکار

انتخاب پیمانکار

شاید حق انتخاب در هر چیزی سخت ترین کار ممکن باشد؛ اما باید بگوییم اگر مرحله اول را (نیازسنجی) بخوبی و با دقت کافی انجام داده باشید حالا میتوانید با شرایط مشخص بدنبال پیمانکار مناسب خود برای طراحی وب سایت بگردید.

نیاز سنجی

نیاز سنجی

اولین و مهمترین زمانی که باید قبل از انتخاب پیمانکار طراحی وب سایت صرف کرد، نیاز سنجی و جمع آوری انتظارات و امکانات مورد نیاز از وب سایت سازمان است. یک مشاور خوب در این امر میتواند از سردرگمی و پیچیدگی بیش از حد جلوگیری کند!

حال که زمان و هزینه لازم را برای داشین وب سایت خوب صرف کرده اید باید تلاش کنید که وب سایت خود را بروز نگه داشته و با اشتراک مقالات و دیگر کارهایی که ما به شما پیشنهاد میدهیم، وب سایت سازمانتان را هرروز بیشتر از پیش رشد داده و تکمیل کنید

دپارتمان وب سپهر ماهان، با ترکیبی از متدهای نوین و قدرتمند برای طراحی وب سایت و ارائه سیستم مدیریت محتوا (CMS) سبک جدیدی از طراحی را با نام طراحی وب سایت های مدرن ارائه کرده است.

آمار ها چه چیز را در رابطه با کارایی یک وب سایت مدرن نشان میدهند؟

 • زنان
 • مردان

60% از زنان و 40% از مردان از تلفن همراه خود برای بازدید از وب سایت ها استفاده میکنند

بیش از 78% از افراد بین 30 تا 50 سال از وب سایت های سازمانها بازدید میکنند

از جمله قابلیت های مهمی که باید یک وب سایت مدرن داشته باشد، واکنش گرا، responsive، بودن و توانایی تطبیق با انواع دستگاه های هوشمند است.

با توجه با اطلاعات آماری که در بالا ذکر شد عده ی قابل توجه ای از افراد از گوشی و تبلت هوشمند برای بازدید و مرور روزانه صفحات وب اسفتاده میکنند.

طراحی واکنشگرا وب سایت

ویژگی های وب سایت مدرن

یک وب سایت مدرن میبایست توانایی کاربری در مرورگر های مختلف، دستگاه های هوشمند گوناگون و قدرت تطابق با سیستم مختلف را دارا باشد

چرا کسب و کار ها باید وب سایت داشته باشند؟

یک وب سایت خوب باید

وقتی که افراد سازمان شما در تعطیلی بسر میبرند هم برای شما درآمدزایی انجام دهد

مشاوره رایگان انتخاب نرم افزار

محصولات مرتبط

محصولات دیگری که در این دسته بندی هستند
با ماهان تماس بگیرید

حوصله و وقت خوندن متن رو ندارید؟

همین حالا برای مشاوره و توضیحات تماس بگیرید:

64 93 80 88 – 021

درخواست دمو | نظام پیشنهادات | مدیریت جلسات | طراحی سایت | شبکه اجتماعی سازمانی