همسو با خبر

بولتن اخبار مبتنی بر شبکه اجتماعی

نرم افزار ـهمسـو با خبر

شرکت های سرمایه گذاری، سهامی عام و بانک ها  هر روزه در بمباران خبرهای گوناگون از جمله روابط سیاسی و اقتصادی کشورها؛ نرخ های جهانی محصولات، قیمت ارز و … قرار دارند. تصمیم گیری برای سازمان ها در چنین شرایطی بسیار سخت خواهد بود. مهم ترین دغدغه سازمان ها در این شرایط میزان تاثیر این اخبار در روند آتی سرمایه گذاری ها و پیش بینی آینده کسب و کارها است.

همسو با تکیه بر دانش و تجربه دپارتمان فناوری و اطلاعات شرکت فناوران سپهر ماهان برای بدست آوردن اخبار مهم با قدرت وزن دهی لایک ها توسط افراد متخصص برنامه نویسی شده است. هدف این پلت فرم که در بستر وب و موبایل منتشر شده است سعی در بهبود تعامل میان کارمندان و گردش اطلاعاتی در سازمان دارد.

امکانات و قابلیت ها

  • امکان ایجاد خبر توسط مدیر و اعضای گروه

علاوه بر خبرهایی که از منابع موثق مانند وبسایت ها و خبرنامه ها در نرم افزار قرار می گیرد، با توجه به نوع دسترسی هایی که برای کاربران مختلف تعریف می شود آن ها می توانند در گروه هایی که عضو هستند خبرهایی را که از سایر منابع بدست آورده اند اضافه کنند.

  • امکان امتیازدهی به خبرهای دیگران

این ویژگی امکان هم افزایی و همفکری آنلاین میان اعضای گروه ها را در فعالیت های تخصصی و اجتماعی کاربران فراهم می کند. اما مزیت آن به همین جا ختم نمی شود و می تواند به عنوان عامل مهمی در تصمیم گیری ها در نظر گرفته شود.

  • امکان مشاهده تمامی خبرهای گروه توسط اعضا

افراد زمانی می توانند نظرات کارشناسی شده را در موضوع خاصی بیان کنند که به همه اخبار و نظراتی که سایر صاحب نظران بیان کرده اند دسترسی داشته باشند.

 یک شبکه اجتماعی (گروه سازمانی) این مزیت را برای کارشناسان سازمان فراهم می کند تا از نظرات همکاران خود  و اخبار مرتبط با سرمایه گذاری ها و …. آگاهی یابند.

  • برچسب گذاری اخبار قابلیت فیلترینگ اخبار تکراری

مشکلی که عموما بعد از تولید محتوا در هر زمینه و بستری به وجود می آید؛ قابلیت جستجو در محتوا های گذشته است.

نرم افزار همسو با فراهم آوردن امکان برچسب گذاری اخبار، راه را برای جستجو و فیلتر کردن اخبار هنگامی که نیازمند بازیابی خبرهای خاصی هستیم؛ باز می گذارد.

  • امکان مشخص نمودن تخصص افراد

رای و امتیاز افراد به اخبار برحسب تخصص، دانش و تجربیات آن ها وزن متفاوتی دارد.

در سیستم، تخصص افراد مشخص شده تا امتیازشان به اخبار بر اساس تخصص شان وزن بگیرد.

  • امکان درج نظر روی نظرات دیگران

بحث و گفتگو پیرامون یک موضوع خاص همواره می تواند به بهبود تصمیم گیری سازمان کمک کند. افراد می توانند نظرات خود را در مورد نظر دیگران بیان کنند و ممکن است از دل این گفتگوها تصمیمات بدست آید که با آنچه در ابتدا پیش بینی می شد کاملا متفاوت باشد.

مشاوره رایگان انتخاب نرم افزار

محصولات مرتبط

محصولات دیگری که در این دسته بندی هستند
با ماهان تماس بگیرید

حوصله و وقت خوندن متن رو ندارید؟

همین حالا برای مشاوره و توضیحات تماس بگیرید:

01 46 50 88 – 021

05 42 50 88 – 021

درخواست دمو | نظام پیشنهادات | مدیریت جلسات | طراحی سایت | شبکه اجتماعی سازمانی