امنیت، شبکه، مرکز داده

با اطمینان محاسبه کنید

مقدمه

در طول تاریخ، بشر به علوم مختلفی دست پیدا کرده و در جهت رفع نیاز ها و بالا بردن سطح توانمندی خود از آنها بهره جسته است. با گسترده شدن دامنه علوم و افزایش زیر شاخه های آن نیاز به تخصص در رشته های مختلف محسوس تر و پر رنگ تر جلوه می کند. همچنین این امر سبب شده تمامی علوم به یکدیگر وابستگی بیشتری پیدا کنند. یکی از علومی که به جرات می توان به عنوان تسهیل کننده دیگر علوم از آن نام برد، فن آوری اطلاعات IT است. IT با استفاده از ابزارها و روشهای مختلف به انتقال، دسته بندی، ذخیره سازی، پردازش، بازیابی و تبادل داده ها و اطلاعات سرعت بخشیده است و سبب پویا شدن دیگر علوم گردیده است. نیاز به IT هر روز بیش از دیروز احساس می شود و دنیای امروز به سمت بهره گیری هر چه بیشتر از آن سوق می یابد. در بهره گیری از این علم رعایت استاندارد، کیفیت و همچنین استفاده اصولی از روشها و کارشناسان مجرب، ضروری و حیاتی می نماید.
شرکت فناوران سپهر ماهان با تکیه بر تجارب بالا و کادری مجرب دارای مدارک بین المللی در زمینه فنی، رعایت استاندارد و کیفیت مطلوب، خود را وقف گسترش و بکارگیری این علم نموده است. این شرکت با توجه به توانمندیهای فنی و اعتبار داخلی و خارجی به منظور کمک به رفع نیاز فوق در سال ۱۳۹۵ پا به عرصه این جهاد علمی و صنعتی گذاشته تا به لطف و عنایت خداوند متعال در این مسیر با علاقه و اشتیاق وافر سعی نموده هر روز موثر تر و کار آمدتر از گذشته در زمینه تأمین و افزایش رضایت مشتریان چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی عمل نماید.
شرکت فناوران سپهر ماهان که در زمینه های مختلف از جمله IT و ICT به عنوان یکی از اساسی ترین تکنولوژیهای روز دنیا فعالیت می نماید. این تکنولوژی ها که به منظور تسهیل در برقراری ارتباطات جامع و در تمام سطوح در اکثر سیستم های صنعتی، تولیدی، خدماتی، آموزشی، اداری، مدیریتی، و … در جهان پیشرفته امروز بکارگیری می شود، قطعاً مورد نیاز تمام سازمانهای دولتی و غیر دولتی کشور می باشند که باید به سرعت و در تمام ابعاد مورد استفاده قرار گیرد.

امنیت شبکه نظارت تصویری مرکز داده

 

 

توانمندیهای سپهر ماهان در حوزه شبکه، امنیت و مرکز داده

با توجه به وجود نیازمندیهای اصلی صنایع در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات و نیز حساس بودن این پروژه ها از لحاظ فنی و امنیتی که مسلماً تاثیر مستقیم بر روند صحیح پروژه های داخلی و سازمانی حال و آینده صنایع خواهد داشت، شرکت فناوران سپهر ماهان توانمندی خود را نسبت به انجام طرح ها و پروژه های مذکور به شرح زیر تقدیم می دارد :

۱. طراحی و اجرای شبکه های LAN، WAN، MAN و مرکز داده ها (Data Center) و امنیت شبکه و تهیه و تامین سخت افزار و تجهیزات شبکه و طراحی و پیاده سازی سیستم های Video & Voice conference تحت شبکه
۲. طراحی و پیاده سازی پروژه های اتوماسیون صنعتی (BAS) ، (BMS)، کنترل و مانیتورینگ.
۳. سیستم های حفاظتی و امنیتی فیزیکی شامل دوربین مداربسته، کنترل دسترسی، اعلام و اطفاء حریق، گیت های کنترل تردد، درب های اتوماتیک، راهبند خودرویی.
۴. تامین تجهیزات خاص نظامی، انتظامی، حفاظتی، ایمنی و امنیتی (به عنوان مثال تجهیزات X-Ray، Metal Detector، Full Body Scanner، دوربین های سرعت سنج، دستگاههای تشخیص مواد مخدر، شیشه های ضدگلوله)

 

به این مطلب امتیاز دهید
درخواست دمو مدیریت پروژه مدیریت جلسات شبکه اجتماعی